brunei_agent (brunei_agent) wrote,
brunei_agent
brunei_agent

Олександр Щегловітов: як зі шкіри зробити клітини мозку

Ще одна стаття з нашої нової рубріки «знай наших!»  — тепер вже про нашого сучасника та співвітчизника, що працює за кордоном.
 

Олександр Щегловітов - співробітник Стенфордського університетуДля багатьох українських студентів, що прагнуть досягти вершин наукової творчості, відомі американські університети є майже фантастичною мрією та недосяжним ідеалом. Йельський, Гарвардський, Масачусетський технологічний інститут, Принстонський, Джона Гопкінса… Тим не менш, є багато наших співвітчизників, що успішно працюють і в цих гігантах наукового пошуку. Одним з них є Олександр Щегловітов, який вже майже 3 роки є співробітником лабораторії Стенфордського університету – одного із світових лідерів освіти і науки. З ним ми вирішили поговорити про останні досягнення молекулярної та клітинної біології.

Олександр родом з невеликого містечка Шостка, що на Сумщині. Його життєвий шлях склався дуже нетипово, як для хлопця з провінції. Після закінчення фізико-технічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут» він поступив до аспірантури в Інститут фізіології імені О.О. Богомольця, найвідомішої школи, що готує спеціалістів з біофізики та фізіології, на пострадянському просторі.
Читати далі на сайті "Моя наука")
Tags: моя наука, наука, нейробиология, популяризация науки
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments